У Луцьку молодики збили старшого чоловіка, що йшов з дитиною (ФОТО)

Показати всі

У Луцьку молодики збили старшого чоловіка, що йшов з дитиною (ФОТО)

У Луцьку молодики на автівці збили з ніг чоловіка, який йшов по дорозі з дитиною і втекли з місця події, – про це у спільноті “Наш Луцьк” написав Роман Шевчук.

“Сьогодні став свідком хамства, борзості і зневаги по відношенню до пішохода з дитиною. Старший чоловік проходив дорогу з малим хлопчиком (чи то син, чи внук невідомо ) а молоді пихаті парубки на авто здійснюючи маневр розвороту і виїзду на дорогу просто збили його з ніг ( хлопчик встиг відскочити), на щастя удар був легенький і чоловік не постраждав”, – йдеться у дописі.

Але обурливим для чоловіка є те, що той горе-водій зі своїм товаришем не просто не вийшли на допомогу чи хоча б поцікавились станом пішохода (а вони добре побачили що сталось), а просто з насмішкою на обличчі чкурнули на дорогу і відразу ж втекли.

“Та все ж я встиг здійснити фотофіксацію номера їхнього авто( фото нижче). Тож прошу всіх небайдужих поширити запис і зробити цих горе-водіїв відомими. До речі це все відбулось на Соборності 26”, – пише очевидець.

За словами Романа Шевчука, чоловік почував себе добре( без видимих ушкоджень). Записав номер авто і сказав що спробує їх віднайти ( яким чином мені невідомо).

 

1 Comment

  1. Ростислав сказав:

    До того ж автомобіль порушників в Україні не зареєстрований, бляхар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *