У Луцьку колишній ув’язнений пропонував хабар патрульному (ФОТО)

Показати всі

У Луцьку колишній ув’язнений пропонував хабар патрульному (ФОТО)

Нетверезий водій запропонував волинському патрульному хабар у розмірі кілька тисяч гривень. Тепер порушнику загрожує кримінал. Про це повідомляє патрульна поліція Волині у Facebook.

Учора, близько 23 години, луцькі патрульні отримали повідомлення про порушення ПДР водієм на автомобілі SsangYong: йшлось про те, що особа може керувати в стані сп’яніння.

Вказаний транспортний засіб виявили і зупинили на перехресті вулиць Карпенка-Карого-Задворецька. Водій не лише був нетверезим, а й не увімкнув перед тим покажчик повороту і не мав полісу страхування.

Під час спілкування з інспектором 44-річний порушник намагався надати йому неправомірну вигоду в сумі кілька тисяч гривень, а потім взагалі спитав, скільки потрібно дати грошей, аби відкупитись – був готовий на будь-яку суму, аби його відпустили і вдали, ніби й не зупиняли.
Патрульний попередив порушника про кримінальну відповідальність за спробу дачі хабаря, однак той на зауваження не відреагував.

Тож на водія оформили 1 об’єднану постанову, 1 протокол, а також викликали на місце слідчо-оперативну групу. Тепер йому загрожує ще й кримінал за спробу підкупу правоохоронця.
Встановлено також, що особа вже перебувала у місцях позбавлення волі за тяжкий злочин.

Світлина від Патрульна поліція Волинської області.

 

Comments are closed.