У Луцьку дивитимуться «Дівчину в тумані» у рамках Європейського кіно

Показати всі

У Луцьку дивитимуться «Дівчину в тумані» у рамках Європейського кіно

 

Цієї п’ятниці, 10 серпня, о 19:00 у приміщенні Молодіжного центру Волині (вул. Градний узвіз, 5) покажуть фільм в рамках другого фестивалю Європейського кіно. Про це інформують організатори.

Як повідомляє команда «Lutsk Night Cinema», цього разу для показу було обрано кінострічку «Дівчина в тумані» (2017).

Це трилер спільного виробництва Італії, Німеччини та Франції.  Фільм є екранізацією світового бестселера Донато Каррізі. Кінострічку озвучено українською мовою, вона триває близько 2 годин. Показ є абсолютно безкоштовним, також на заході передбачений кава-брейк, безкоштовна поліграфічна продукція від організаторів та фотозвіт заходу.

Із собою брати нічого не потрібно, крім друзів та бадьорого настрою. Глядачі розміщуватимуться на стільцях. Реєстрація відсутня. Оскільки даний кінопоказ проходить лише один раз, організатори рекомендують не пропустити такої унікальної нагоди.

Покази в рамках цього фестивалю проходять за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Сам фестиваль триватиме до 31 серпня. Отож на лучан та гостей міста чекає ще не один показ до кінця літа. Метою фестивалю є популяризація європейського мистецтва кіно, можливість українцям переглянути безкоштовно найкращі фільми останніх років, що були зняті в країнах ЄС.

Трейлер даного фільму можна переглянути тут. Детальніше про кінопоказ та майбутні заходи можна дізнатися у спільноті організаторів події у Луцьку.

Comments are closed.