У Луцьку – дебютна виставка молодої художниці «Легкість весни»

Показати всі

У Луцьку – дебютна виставка молодої художниці «Легкість весни»

У Луцьку відбудеться відкриття першої персональної виставки Дарини Тарасюк «Легкість весни». Про це інформує прес-служба Волинської обласної бібліотеки для дітей.

Лучан та гостей міста запрошують у Волинську обласну бібліотеку для дітей  на арт-зустріч з юною художницею Дариною Тарасюк «Занурюючи пензлик у натхнення», під час якої Дарина розповість про свої різноманітні захоплення та презентує першу персональну виставку живопису «Легкість весни».

Тарасюк Дарина – учениця 9 класу ліцею №22 міста Луцька. Два роки навчається в арт-студії  Алли Харчук «Світ творчих людей». Брала участь у колективних виставках: «Добро і любов очима юних митців», «Я та моя сім’я», «Поезія на полотні». «Легкість весни» – перша персональна виставка Дарини. Крім живопису захоплюється ліпленням з полімерної глини та шиттям декоративних подушок. Дівчина написала книгу про солодощі, яку мріє видати.

Захід відбудеться в приміщенні  Волинської обласної бібліотеки для дітей (пр. Волі, 37) 17 квітня. Початок дійства об 11 год.

 

Comments are closed.