У Луцьку відкрили сучасну швейну лабораторію

Показати всі

У Луцьку відкрили сучасну швейну лабораторію

Студенти, які навчаються за технічними спеціальностями відтепер проводитимуть практичні заняття у лабораторії швейної індустрії, яку вчора, 9 жовтня, офіційно відкрили у Луцькому національному технічному університеті (ЛНТУ), – повідомляють на сторінці Волинського обласного центру зайнятості.

Серед запрошених і директори Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк та Луцького міського центру зайнятості Олена Шишова.

Сучасне устаткування і технологія роботи, на переконання ректора ЛНТУ Петро Савчук, дозволить високоякісно готувати фахівців за спеціальністю легка промисловість, яка успішно функціонує на базі вишу.
– Завдяки підтримці наших партнерів ми відкриваємо унікальну багатофункціональну лабораторію швейної індустрії. Навчання тут буде сприяти зменшенню відтоку наших працівників, молоді за кордон, – підкреслив ректор.

До слова, лабораторія у Луцьку – третя в Україні, після Києва та Хмельницького. Роман Романюк своєю чергою підтвердив перспективність галузі легкої промисловості та необхідність витримки правильних пропорцій теорії та практики.

До слова, з січня по вересень підприємства швейної галузі подали 368 вакансій, з них 174, а це 47,3%, вже укомплектовано. Станом на 8 жовтня, у базі даних Волинського обласного центру зайнятості – 54 вакансії швачки та 2 кравця.

Comments are closed.