У Луцьку відкрили нове відділення «Укрпошти» (ФОТО)

Показати всі

У Луцьку відкрили нове відділення «Укрпошти» (ФОТО)

 В обласному центрі Волині відбулось урочисте відкриття нового відділення «Укрпошти». Дійство відбулось сьогодні, 8 листопада, у Луцьку.

Сонячного ранку четверга поблизу новобудови житлового комплексу «Яровиця» зібралося чимало людей: в новобудові за адресою вул. Івана Франка 61, офіс 7. відкривали нове відділення «Укрпошти». Відділення 43006 перенесли з аварійної будівлі у новозбудований офіс. Окрім декількох десятків лучан, на дійство прийшли й почесні гості. Як і годиться, першим слово взяв винуватець дійства – керівник Волинської дирекції «Укрпошти» Іван Шевчук.

«Одне з наших досягнень – те, що ми, як велике державне підприємство, відійшли від політичних речей і сьогодні говоримо про економіку, бізнес та розбудову. Розбудова нашого підприємства в такий час – зовсім нелегко, але в нас з такою командою все виходить і буде виходити. Ми зібралися і знайшли можливість побудувати для наших клієнтів таке класне відділення», – зазначив керівник волинської «Укрпошти».

«В цей прекрасний сонячний день хочу привітати всіх з такою класною подією. У вас сьогодні дійсно свято – відкриття чергового відділення, нового, сучасного і креативного. Мені особливо приємно відмітити, що така велика потужна державна установа з багаторічною історією йде в ногу з часом і сьогодні змінює обличчя, підходи в роботі і створює реальну конкуренцію приватним структурам. Сьогодні «Укрпошта» створює робочі місця відкриттям таких класних нових відділень», – розповів директор обласного центру зайнятості Роман Романюк.

Згодом до присутніх звернувся помічник нардепа Ігоря Гузя – Андрій Бокоч.

«Укрпошта» є державною установою, яка сама на себе заробляє і від держави нічого не вимагає. Це дуже добре. Я впевнений, що ви станете серйозними конкурентами для приватних структур. Державні підприємства не тільки можна передавати в приватні руки, а й вони можуть самі на себе заробляти. Зараз не часто доводиться бувати на таких позитивних заходах. Приємно тут бути і бачити таке нове приміщення. Впевнений, що це відділення – не останнє в місті Луцьку», – заявив він.

Завершуючи частину вітань та промов Іван Шевчук подякував міській владі, яка, за його словами, сприяє у роботі «Укрпошти». Зокрема, сприяє у пільговій ціні за оренду.

Згодом гості перерізали стрічку та пройшли всередину приміщення, оглянули хороший ремонт та зручний інтер’єр. Очільник волинської «Укрпошти» розповів, що останнім часом в установі зростають обсяги посилок. Іван Шевчук висловив сподівання, що й оновлене відділення не пастиме задніх у цій приємній тенденції.

«Є стереотип, що «Укрпошта» – пострадянські сірі приміщення. Це зовсім інше. Інше обличчя, новий підхід. В ногу з часом і дуже динамічно», – поділився враженням від побаченого Роман Романюк.

Тим часом Іван Шевчук зробив першу покупку у новому відділенні, придбавши декілька марок. Люди залишали дійство з хорошими враженнями. Нове відділення «Укрпошти» розпочало свою роботу.

 

Comments are closed.