У Луцьку відзначили тих, хто боронить країну від агресора (ФОТО)

У Луцьку привітали ветеранів-упівців (ФОТО)
12.10.2017
«Друга ріка» випустила новий кліп (ВІДЕО)
12.10.2017
Показати всі

У Луцьку відзначили тих, хто боронить країну від агресора (ФОТО)

В обласному центрі Волині стартували заходи з нагоди святкування великого свята держави – Дня захисника України, яке відзначають 14 жовтня. У рамках святкувань сьогодні, 12 жовтня, відзначили військовослужбовців, які стали на захист України, коли над її незалежністю та суверенітетом нависла загроза.

Зауважимо, що 14 жовтня в Україні відзначають свято Покрови пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День створення Української повстанської армії. А уже третій рік поспіль 14 жовтня українці відзначають ще й День захисника України.

Розпочали святкування у Волинському коледжі культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського із урочистого виконання Гімну України під супровід військового оркестру. Далі ж військові капелани спільно із присутніми помолилися за мир та спокій в Україні.

Військовий комісар Волинського обласного військового комісаріату Роман Кулик зі сцени зауважив, що День захисника України – це направду народне свято. «Народне, тому що у кожній домівці живуть люди, якими пишається вся Україна. Це захисники, які не тікали від призову, а стали на захист рідної України. Сьогодні понад 57 тисяч українців підписали контракт з новою армією. Ніколи ми не повинні забувати і про тих, хто поклав життя у боях на Сході України. Ці жертви були не марними», – зауважив Роман Кулик.

Тож за сумлінне виконання службових обов’язків та наполегливість Роман Кулик нагородив чимало військовослужбовців. З-поміж них – молодший інспектор прикордонної служби Луцького прикордонного загону, сержант Євген Дмитрук, командир військової частини А 5729, полковник Павло Костенко та інші.

Наступним вітальне слово взяв керівник патронатної служби Волинської облдержадміністрації  Борис Кондратюк. Він зауважив, що за ці три роки українське військо кардинально змінилося, а військовослужбовці стали більш мотивовані. Область ж, за його словами, у військовому плані стає дедалі сильнішою.

«Дякую військовослужбовцям Волині за вашу нелегку службу, за те, що ризикуєте найдорожчим – своїм життям. Бажаю, аби ви реалізували усі свої задуми, добробуту вам та вашим родинам», – побажав посадовець.

Тож за високопрофесійне виконання службових обов’язків, сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві, активну громадську позицію та з нагоди Дня захисника України він також вручив воїнам нагороди від ОДА.

Окрім того, вітання захисникам України висловили також представники Луцькради та Волинської обласної ради. Завершили ж дійство виступами творчих колективів,  які вони підготували для українських захисників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *