У Луцьку відзначили День Збройних сил України (ФОТО)

Водій луцької маршрутки «взяв у полон пасажирів» і грубіянив (ФОТО)
06.12.2017
Середня зарплата українців зросте до 10 тисяч
06.12.2017
Показати всі

У Луцьку відзначили День Збройних сил України (ФОТО)

Волинські військовики відзначили День Збройних сил. Дійство відбулося сьогодні, 6 грудня.

Близько 10 тисяч волинських військовиків пройшли горнило війни на східних рубежах України. Сьогодні, в день свого професійного свята, винуватці дійства зібралися у Палаці культури міста Луцька.

Святкове дійство розпочалося з патріотичного флешмобу молоді та спільного виконання державного гімну. Після цього настав час урочистих привітань та вручень подяк.

Першим до слова запросили очільника обласного комісаріату Романа Кулика. Військовик висловив слова вдячності не лише своїм побратимам, а й волонтерам і медикам, які є опорою української армії. «Для перемоги над ворогом потрібно зробити ще багато, але наша армія на правильному шляху», – заявив він.

Військові капелани та представники духовенства прочитали молитву. Згодом слово взяв голова Волинської ОДА Володимир Гунчик. «Зараз ми, поклавши руку на серце, можемо сказати, що гордимося нашою армією. Ми повинні гордитися нашими волинськими військовими. Зараз ми маємо зовсім іншу українську армію: молоду, сильну, бойову. завзяту, самовіддану», – заявив він.

Дійство продовжив концерт аматорських колективів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *