Про ГПЗ, Алєжку Вінніка та жінок за кермом, – у Луцьку «Вар’яти» віджартували два концерти (ФОТО)

Показати всі

Про ГПЗ, Алєжку Вінніка та жінок за кермом, – у Луцьку «Вар’яти» віджартували два концерти (ФОТО)

У Луцьку відбувся концерт першого україномовного гумор-шоу «Вар’яти». Нову шоу-програму для волинян показали улюбленці публіки у суботу, 14 квітня, у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. Т. Шевченка.

Монологи Сергія Притули, дует «Володимир і Великий», пісні Володимира Жогла, гумористичний батл «короля монологів з Тернополя, секс-символа гурту «Вар’яти», його величності Владзя» та очільника «Вар’ятів», пісні у супроводі Сергія Полупана, життєві мініатюри Сергійчука, Тильного та Жогла, – привезли улюблені українські гумористи «Вар’яти» до Луцька.

На луцькому концерті глядачів розважали своїми жартами. Розповіли гумористи, що навігатор, коли в’їжджає у «район ГПЗ», починає тихенько читати молитви, як у луцькому парку знайомляться з дівчатами, які не розуміють «підкати», про «Растішку» для Монатіка, та яким треба йти в ресторан «Базилік», бо там дорогі напої.

Володимир Жогло, виконуючи свої пісні, сказав, що під такі бурхливі оплески відчуває себе рок-артистом. А відтак попередив глядачів, щоб не аплодували так гучно, бо він може стрибнути в натовп.

Жартували гості і над секс-символом України «Алєжкою Вінніком». Сергій Притула розкрив секрет успіху співака. Мовляв, артиста люблять, бо він бреше своїм фанаткам у піснях. І, натомість, виконав свою правдиву пісню про жінок.

Волиняни розібрали квитки, без перебільшень, до останнього місця. Артисти натомість зізналися, що люблять луцьку публіку, бо приходить вона без «Пепсі», яке запивають соком.

Насамкінець лідер гурту повідомив, що команда «Вар’ятів» допомагає зібрати кошти на два дрони для наших бійців.

Нещодавно хлопці повернулись з перших гастролей по США, де за тиждень дали виступи у п’яти містах.

Два концерти та дві години нестримного гумору кожен пролетіли для глядачів непомітно. Як завше, шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики, практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику – переважає побутова тема.

Наразі до складу «Вар’ятів» входять артисти: Сергій Притула, Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук.

Олеся Нижник

Comments are closed.