У Луцьку – благодійний захід з настільних ігор для підтримки онкохворих дітей

Показати всі

У Луцьку – благодійний захід з настільних ігор для підтримки онкохворих дітей

У Луцьку кличуть на восьмий благодійний захід з настільних ігор для підтримки онкохворих дітей. Про це пишуть організатори.

Молодіжна ігрова платформа це подія, де молодь збирається пограти у настільні ігри. “Захід відбувається не часто, тому не втрачайте можливість і приходьте, адже наступний захід чекати близько місяця”, – повідомляють організатори.

Серед ігор, які пропонують організатори:- dixit;- uno;- twister;- mafia;- острів скарбів;- хто Я?;- вежа Дженга;- настільний теніс; – настільний футбол; – лото;- шашки;- шахи;- показуха;- та ін.

Чому захід благодійний: всі виручені кошти будуть передані дітям, які боряться із страшною хворобою – рак. Ціна входу від 20 грн.

Захід набирає популярності у Луцьку, щоразу кількість відвідувачів зростає. Окрім того, що захід цікавий іграми щоразу на заході організатори намагаються долучити певні «родзинки» вечора. Також усі охочі матимуть змогу сфотографуватись у тематичній фотозоні. Приємному спілкуванню і знайомству із відвідувачами між собою сприяє чаювання та кавування у фуд-зоні.

До відвідування запрошується молодь 21-35 років. Атмосфера приємна та інтелектуально наповнена. Це надзвичайно цікавий час для дозвілля, до того ж кожен відвідувач долучиться до доброї справи.

«Родзинки» восьмої Молодіжної ігрової платформи:

Розіграш подарункових сертифікатів від кав’ярні KavaAvenue  (умови розіграшу у Facebook на сторінці «Молодіжна ігрова платформа»).

Під час музичної паузи відвідувачі зможуть послухати різдвяні мелодії у виконанні гурту «Скрипковий ключ» під керівництвом Подоляк Аліни Віталівни.

Отже, захід відбудеться вже традиційно у академ-бізнес просторі Academ-BusinessHub що за адресою вул. Винниченка 30А, 5 пов, у вівторок 15 січня 18.00-21.00.

Також нагадують, щоб не пропуститионовленняслідкуйте за сторінкою у соціальніймережіFacebook «Молодіжна ігрова платформа», або за хештегом #ігроваплатформа.

Comments are closed.