У Луцьку батьки скаржаться на «холодний» садочок

Показати всі

У Луцьку батьки скаржаться на «холодний» садочок

Батьки вихованців ДНЗ №24 скаржаться на низьку температуру в приміщеннях навчального закладу. Про це стало відомо у четвер, 6 грудня, під час засідання комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури та мови.

Засідання комісії відвідали батьки підготували звернення під яким назбиралося 100 підписів і звернулися до депутатів з проханням налагодити проблем із системою опалення.

Представник батьківського комітету Мирослава Янчук розповіла, що в групі досить прохолодно і після останніх листопадових морозів температура не піднімалася. Проте, до адміністрації закладу батьки претензій не мають, бо в садочку роблять все від них залежне.

«В понеділок, в ігровій кімнаті молодшої групи була +17С, а на початку опалювального сезону температура в ігровій зоні становила 16, а в спальні – 14 градусів», – сказала ще одна представниця батьків Олена Шепелюк.

Директор закладу Галина Таній у свою чергу пояснила, що садок функціонує з 1981 року і проблеми з опаленням почалися тоді, у сусідньому ЛНТУ добудували ще одне приміщення.

«Тоді ми відразу відчули зменшення температури. Тодішній директор ДКП «Луцьктепло» прислав комісію, але вона нічого не виявила. Приміщення – старе, часто бувають внутрішні прориви і прориви теплотраси», – сказала Галина Таній.

Завгосп закладу Тетяна Чміль пояснити таке падіння температури не може. Головний інженер Володимир Біньковський теж «списав» все на старе приміщення і майже зношену систему опалення.

«Там стоять конвектори старого зразка, а в них тепловіддача низька», – сказав представник «Луцьктепла» і зазначив, що система застаріла і її потрібно міняти.

Як відомо, у садочку через брак коштів жодного разу не проводили гідрохімічне очищення системи, яке б допомогло уникнути подібних проблем з температурою. Фахівці ж запевняють, що зараз найефективніше – заміна системи опалення, на яке потрібно витратити до мільйона гривень.

Члени комісії запропонували адміністрації закладу спільно з ДКП «Луцьктепло» та управлінням освіти зробити ревізію елеваторного вузла, демонтувати чи модернізувати захисні короби і поклеїти відбиваючі крани.

Також комісія рекомендувала провести комплексне обстеження системи теплопостачання, скласти кошторис для ремонту системи теплопостачання. На виконання рекомендацій у освітян, тепловиків та адміністрації закладу є тиждень.

Comments are closed.