У Луцькраді хочуть виділити кошти на ремонт реабілітаційного центру для учасників війни на сході

Показати всі

У Луцькраді хочуть виділити кошти на ремонт реабілітаційного центру для учасників війни на сході

У Луцькраді планують виділити 5 мільйонів гривень на ремонт реабілітаційного центру для учасників війни на сході України. Про це стало відомо у п’ятницю, 11 травня під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Депутат Луцькради Микола Собуцький виніс на обговорення членів комісії пропозицію щодо виділення коштів на ремонт приміщення відділення водолікування КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги, що на Молоді 66а у Луцьку.

Атовці, які прийшли на засідання комісії, щоб «зрушити» питання з місця зауважили, що представники влади дали дуже багато обіцянок, які так ізалишилися обіцянками, а реабілітаційного центру так і немає. Голова ГО “Луцька міська оранізація Спілки воїнів АТО Волині”Олег Кобилинський, зауважив, що такий реабілітаційний центр дуже необхідний для оздоровлення бійців, оскільки альтернативи немає.

Депутат Луцької міськради Микола Собуцький зпоопонував у рамках перерозподілу бюджету «зняти» гроші з ремонту доріг і направити їх на ремонт цього приміщення. Проте, член комісії Олександр Кравченко висунув зустрічну пропозицію: «Пропоную вивчити питання і закласти 1 мільйон, щоб зробити мотивацію для вирішення проблеми, а на сесії підготуємо звернення на співфінансування до кабміну та парламенту».

Присутні атовці та депутати не прийняли таку ініціативу депутата. «Чого ви розпочинаєте торгуватися? Ми повернемо гроші на дороги, потрібно зараз виділити кошти на реабілітаційний центр», – сказав Микола Собуцький. А очільник «Національного корпусу» Волині Андрій Дяченко заявив про необхідність проведення екскурсії для депутатів у приміщення майбутнього реабілітаційного центру. «Треба організувати екскурсію, бо депутати не бачили приміщення. Там все з’їдено грибком і вологою. Там підфарбувати і підштукатурити не вийде і не допоможе», – сказав Дяченко.

Після тривалих суперечок члени комісії все ж підтримали пропозицію про виділення 5 млн на реконструкцію корпусу водолікування

Comments are closed.