Юрій Громик: «Коли столиця російськомовна – дуже важко переконати людей, що українська мова перспективна»
12.07.2018
Олександр Савченко підписав декларацію з луцькими лікарями (ФОТО)
12.07.2018
Показати всі

У Луцькому ЦНАПі ─ нова послуга

У ЦНАП можна отримати нову послугу – погодження заяви про наміри розділу «Оцінки впливів на навколишнє середовище» у складі проектної документації на нове будівництво, розширення, реконструкцію та технічне переоснащення об’єктів промислового та цивільного призначення, – інформує ЦНАП на своїй сторінці у facebook.

Для цього необхідно підготувати такі документи: 1. Заяву про наміри планової діяльності (відповідно до додатку Г ДБН А.2.2-1-2003. 2.Розділ “Оцінка впливу об’єкту чи діяльності на навколишнє середовище” робочого проекту, розробленого згідно вимог ДБН А.2.2-1-2003. 3. Погодження у заяві про наміри органів державного екологічного та санітарного нагляду, для об’єктів наведених у додатку Е ДБН А2.2-1-2003. 4. Документи, що посвідчують право власності/користування земельною ділянкою (копії).
У ЦНАП пишеться заява, яку видруковують адміністратори відразу при подачі документів заявником.
Послуга надається безоплатно.
Термін виконання – до 10 робочих днів.
Законодавчо-нормативна основа: 1. Стаття 51 ЗУ “Про охорону навколишнього природного середовища”. 2. Державні будівельні нормативи (ДБН) А.2.2-1-2003 п.1.6 “Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд”, Додатки В, Г, Е.
Суб’єкт надання послуги – відділ екології Луцької міської ради.
Дякуємо, що користуєтеся нашими послугами! Ми працюємо для Вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *