У луцькому храмі відбувся великодній ярмарок (ФОТО)

Показати всі

У луцькому храмі відбувся великодній ярмарок (ФОТО)

У світлі дні пасхальних свят чи не найкращим способом для християн показати свою вдячність і відданість Воскреслому Христу-Спасителю є творіння добрих справ. У Свято-Хрестовоздвиженському соборі УПЦ Луцька, що в мікрорайоні Теремно, вже сьомий рік поспіль на другий день Пасхи відбувається благодійний великодній ярмарок.

Мистецькі вироби для ярмарку виготовляють учасники місцевої православної молодіжки “Іоаннівська сім’я” та, власне, усі охочі прихожани цього храму.

Цього року до проведення ярмарку долучилися традиційно – православний місіонерський клуб “Іоаннівська сім’я”, а також, ГО батьків дітей з синдромом Дауна та іншими вадами розвитку (голова Олена Мельник) , ГО батьків дітей з синдромом аутизму “Янголята” (голова Юлія Поліщук), ВМГО Центр реабілтації інвалідів з дитинства “Джерело життя”(голова Людмила Зелінська), та ГО “Вірю, надіюся і люблю” (Олена Марчук) .

Вони також представили на ярмарок свої оригінальні мистецькі вироби. А кошти від їх продажу, відповідно, будуть спрямовані на допомогу  сім’ям, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Початок ярмарку благословили клірики Свято-Хрестовоздвиженського собору – настоятель і секретар Волинської єпархії УПЦ протоєрей Миколай Бондарук, голова Просвітницького відділу Волинської єпархії УПЦ протоієрей Валентин Марчук, та протоієрей Роман Якубович.

Дитячий хор храму виконав кілька пасхальних піснеспівів, юні віряни також продекламували і великодні віршики.

“У цей пасхальний період нам і належить чинити ці справи милосердя і любові. Господь  постраждав за нас, і воскрес, щоб і нас воскресити.  І ми повинні дарувати радість тим людям, які цього потребують, які, можливо, стидаються попросити. І ці наші ярмарки покликані подарувати їм радість”, – сказав, у коментарі “ВП” настоятель Свято-Хрестовоздвиженського собору і секретар Волинської єпархії УПЦ протоієрей Миколай Бондарук.

Comments are closed.