У Луцькому геріатричному пансіонаті – «різдвяний салон краси» (ФОТО)

Показати всі

У Луцькому геріатричному пансіонаті – «різдвяний салон краси» (ФОТО)

У Луцькому геріатричному пансіонаті попрацював «різдвяний салон краси».

«Перед лицем сивочолого встань, й уваж лице старче», – говорить біблійна мудрість. Ця істина є особливо актуальною в час різдвяних свят коли радістю народження Богомладенця Христа слід ділитися з усіма ближніми, і особливо із тими, хто потребує особливої уваги. Але люди похилого віку потребують не лише уваги та турботи, адже багато літніх людей, попри фізичну старість і неміч в душі залишаються молодими.

11 січня мешканці Луцького геріатричного пансіонату змогли це відчути сповна. Вони змогли не лише в душі, але й зовні ніби знову стати молодими людьми. Цього дня майстрині луцької перукарні «Фрамезі» Анна Левицька та Діна Мальчевська безкоштовно робили усім бажаючим стильні і модні зачіски.

Такий різдвяний подарунок мешканцям пансіонату вирішили зробити Волинська єпархія УПЦ, зокрема, єпархіальний Просвітницький відділ, ГО «Вірю. Надіюся. Люблю» яку очолює Олена Марчук, і перукарня «Фрамезі».

«Така акція у нас проводиться вперше. Два роки тому у нас відбулася аналогічна акція, але тоді до нас завітали волонтери з косметичного салону. Цьогоріч наш заклад відвідали перукарі. Такі речі дуже для нас потрібні, щоби наші мешканці відчули, що попри те, що вони проживають у геріатричному пансіонаті, вони все ж є молоді душею», – розповіла, у коментарі «ВП» директор Луцького геріатричного пансіонату Алла Гнатюк.

«Ми сюди приходимо як друзі, тому що спільно із Луцьким геріатричним пансіонатом ми реалізовуємо багато різних проектів вже упродовж кількох років, і ця співпраця існувала ще за, блаженної пам’яті, митрополита Ніфонта. Тут є храм, отже є молитовна підтримка, у різдвяні свята ми проходимо із колядками і вітаннями. Так само ми проводимо і цю сьогоднішню акцію. Святий апостол Павло казав, що кожна людина є храмом Духа Святого. І якщо храми ми прикрашаємо, то і тіло ми теж маємо прикрашати. Кожна людина хоче бути гарною, це ж стосується і мешканців геріатричного пансіонату. Тому ми вдячні волонтерам, які долучилися до цієї справи,  в ці світлі дні подарували радість цим літнім людям. Господь це бачить, і думаю Він прийме цей дар, цю нашу добру справу і благословить усіх нас і тих, хто тут проживає і трудиться», – додав голова Просвітницького відділу Волинської єпархії УПЦ протоієрей Валентин Марчук.

«Що ви зробили одному з малих цих – Мені ви зробили», – так сказав Христо-Спаситель. І цей невеликий різдвяний дарунок, який волонтери зробили людям похилого віку дійсно приніс їм радість.

«Дівчата дуже гарно попрацювали, зробили мені стильну зачіску», – зауважила мешканка Луцького геріатричного пансіонату Людмила Богданович.

А ще один з мешканців Петро Сорока, який замовив перукарям зачіску у стилі «площадка», теж, звісно, лишився задоволеним. «Як молодий юнак виглядаю», – сказав він.

Comments are closed.