У луцькому виші оголосили результати студентської спартакіади (ФОТО)

Показати всі

У Східноєвропейському національному університеті ім. Лесі Українки оголосили результати з 7-ми видів спорту та нагородили найкращих студентів та викладачів. Урочистості відбулися, сьогодні 11 квітня, у спортивному залі університету.

«Сьогодні ми підводимо підсумки спартакіади 2018-2019 року. Проходила вона серед студентів та складалася з 7-ми видів спорту», – сказав вступне слово завідувач кафедри здоров’я і фізичної культури, кандидат наук із фізичного виховання і спорту Анатолій Вольчинський.

На нагородженні був присутній головний суддя змагань Андрій Ковальчук, який і нагороджував призерів.

Першим свою нагороду отримав суддя змагань студент 1-го курсу – Володимир Палійчук (факультет фізичної культури спорту і здоров’я).

Викладачі кафедри розподілили гравців за номінаціями. У першій «Найкращий гравець на подачі» – Тарас Сторожук, «Кращий нападний гравець» – Владислав Бойчук, «Кращий пасуючий гравець» – Роман Карпюк, «Кращий блокувальний гравець» – Роман Білотін та нагородили найкращого гравця турніру – Владислава Бойчука.

Нагородили команди факультетів серед студентів. Останнє місце здобула команда факультету інформаційних систем фізики та математики . Друге місце виборола команда факультету історії політології та національної безпеки. Та чемпіоном змагань серед студентів став географічний факультет.
Згодом нагородили кращих студентів спортсменів.

Ректорат університету нагородив грамотою: Валентина Бондарука, Юлію Романишину, Володимира Мельника, Ігора Мудрика, Анну Богданову, Катерину Полякову, Владислава Бойчука, Володимира Стояновича, Андрія Борисюка, Олександра Федчика, Сергія Ліпича, Миколу Романця, Ірину Котик, Анастасію Приймак, Тараса Сторижука та Юрія Кошлая.

За підсумками студентської спартакіади з 7-ми видів спорту, які проходили в університеті. Бронзу здобула команда факультету інформаційних систем фізики та математики . Друге місце посіла команда географічного факультету, та чемпіонами студентської спартакіади стала команда історії політології та національної безпеки.

Одночасно зі спартакіадою студентів проводили такі ж змагання і серед викладачів. Кубок та грамоту отримав факультет інформаційних систем фізики та математики, друге місце зайняла команда викладачів – історичного факультету та третє місце здобув географічний факультет. Наступними нагороди отримали викладачі, які готували команди факультетів.

Наприкінці, нагородили кращих викладачів з міні-футболу.