У луцькому виші виступить хор Верьовки

Показати всі

У луцькому виші виступить хор Верьовки

У СНУ чарівні заспіви лучанам даруватиме Національний заслужений академічний український народний хор імені Г. Г. Верьовки. Про це повідомляє прес-служба СНУ імені Лесі Українки.

14 червня о 19.00 в центрі культури і дозвілля СНУ імені Лесі Українки виступить з концертною програмою Національний заслужений академічний український народний хор України імені Г. Г. Верьовки.

Запрошують охочих відвідати концерт. Вхід вільний.

Місце проведення події: центр культури та дозвілля (навчальний корпус В, вул. Винниченка, 30).

1 Comment

  1. Леся сказав:

    Волинський хор виступає набагато краще ніж Верьовка. У хору Верьовки репертуар такий який дивилася ще моя бабця у 70-х роках. Б’ють Байду по півгодини, перейменували Гопак на Гулянка, .Маруся – це В.Захарченка,із нового у них – це релігійні твори. звання Національний багато дає цьому хору – його фінансує міністерство культури і !!! він ніде безкоштовно не виступає. Колишні заслуги цього хору просто не вживаються з теперішнім часом. Висновок-якщо ви хочете подивитись для душі то йдіть на Волинський хор , а якщо вбити час то можна і на Байду до Верьовки. Цікаво – чи новий керівник х.Верьовки це розуміє? Та мабуть і сам він із задоволенням подивився б виступ Волинського хору, та й не помішало йому повчитися у О.О.Стадника…