У Лесиному виші визначили переможців з волейболу серед дівчат (ФОТО)

Показати всі

Між факультетами Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки кілька днів точилася запекла боротьба дівчат на змаганнях з волейболу. І сьогодні, 19 березня, визначились переможці.

Змагання із волейболу відбулися в рамках студентської спартакіади 2018-2019 навчального року.

Так, почесне третє місце зайняла команда іноземної філології, друге місце – факультет економіки та управління, а чемпіонами змагань цьогоріч стали дівчата з факультету філології та журналістики.

До слова, факультет філології та журналістики вже другий рік поспіль носить звання чемпіонів цих змагань.

Також  відзначили кращих гравців змагань. Так, кращим нападним змагання стала Харчук Віта, кращим подаючим гравцем – Кошулинська Інна, кращим захисником – Швайко Ліля, найкращим гравцем турніру – Богданова Аня.