У Канаді повністю згорів Український культурний центр (ФОТО)

Показати всі

У Канаді повністю згорів Український культурний центр (ФОТО)

Будівля Українського культурного центру в місті Гамільтон поблизу Торонто була повністю знищена вогнем. Про це повідомляє Укрінформ.

 

 

УКРІНФОРМ

За словами правоохоронців, унаслідок пожежі, що виникла у ніч на суботу, ніхто не постраждав, однак будівля, яка належала Спілці української молоді, зазнала серйозних пошкоджень.

Hamilton Fire Dept@HamiltonFireDep

Multiple Alarm fire at 241 Kenilworth Avenue North … Ukranian Cultural Club …. Fire has now extended into the roof .. defensive attack on the fire

Переглянути інші твіти Hamilton Fire Dept

Окрім власне культурного центру, в якому відбувалися численні заходи української громади Гамільтона, у будівлі знаходилося також відділення кредитної спілки “Будущність”. Наразі невідомо, чи були знищені у вогні готівкові кошти або важливі документи фінансової установи.

Зазначається, що не встановлені поки і причини пожежі.

Разом з тим, посол Канади в Україні Роман Ващук підтвердив у Twitter, що в Гамільтоні згорів Український культурний центр.

Roman Waschuk

@WaschukCanUA

В місті Гамільтон згорів Український Культурний Центр. Пожежники не вважають, що це зловмисний підпал. З будинком згоріли архіви й пам‘ятки півстоліття громадського життя.

Hamilton Spectator

@TheSpec

Tearful members of the local Ukrainian community watched in disbelief from a nearby parking lot this morning as a fire gutted the Ukrainian Cultural Centre on Kenilworth Avenue North.http://torstar.co/bJMN50q62XW 

Переглянути інші твіти Roman Waschuk

“Пожежники не вважають, що це зловмисний підпал. З будинком згоріли архіви й пам’ятки півстоліття громадського життя”, – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *