У День захисника України ПриватБанк цілодобово обслуговуватиме волинян

У Луцьку перепоховали останки розстріляних в’язнів Луцької тюрми (ФОТО)
12.10.2017
Хто він, український Макрон?
12.10.2017
Показати всі

У День захисника України ПриватБанк цілодобово обслуговуватиме волинян

 Із 14 до 16 жовтня ПриватБанк традиційно працюватиме у цілодобовому режимі, тому волиняни зможуть скористатися усіма послугами. Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

Незважаючи на вихідні, ПриватБанк обслуговуватиме клієнтів в онлайн-режимі – через Приват24, мобільні додатки та гарячу лінію 3700.

У святкові дні усі клієнти зможуть скористатися цілодобовими зонами самообслуговування у відділеннях ПриватБанку. Усі операції – видачу готівки, платежі, перекази, погашення кредитів, купівлю залізничних квитків тощо – можна здійснити через банкомати і термінали банку. На Волині для зручності клієнтів працює 192 банкомати та 307 терміналів ПриватБанку.

Корпоративні клієнти ПриватБанку цілодобово і з будь-якої точки світу можуть керувати своїми рахунками через «Приват24 для бізнесу» та за допомогою персональних банкірів.

Звертаємо увагу, що 14, 15 та 16 жовтня відділення ПриватБанку на Волині не працюватимуть. У п’ятницю, 13 жовтня усі відділення працюватимуть за скороченим графіком – до 17.00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *