У Віталія Козловського хочуть забрати звання заслуженого артиста

Показати всі

У Віталія Козловського хочуть забрати звання заслуженого артиста

У вівторок,15 травня, на засіданні Львівської облради депутатка Мирослава Бабінська звернулась до Петра Порошенка щодо позбавлення співака Віталія Козловського звання заслуженого артиста України.

Відомий співак, Заслужений артист України, Віталій Козловський 9 травня виступив на концерті у Москві. Дійство присвятили “Дню Пабєди”.

Сам артист пояснив цю ситуацію на своїй сторінці Фейсбук: «Я не заперечую своєї участі у концерті в Москві, присвяченому Дню Перемоги! За останні 4 роки я жодного разу не виступав в Росії і вважаю це недопустимим зі зрозумілих на те причин. Але коли від українців, які живуть у Росії, отримав запрошення виступити на концерті з нагоди Дня Перемоги – після тривалих сумнівів погодився. Я вшанував ветеранів там, де мене хотіли почути та з іншої нагоди цього виступу я б собі не дозволив…», – написав він.

Відома співачка України Анастасія Приходько прокоментувала цей виступ: «От поясніть мені як так – людина, якщо так про Козловського можна висловитися, підтримує колаборантку Штепу, не знає хто з ким воює, розважає окупантів – Заслужений артист України, і людина, яка відмовилася від всіх зв’язків з Росією, їздить на фронт з концертами і допомогою, спускається у шанці і бліндажі до наших Воїнів – Заслужений Артист України.»,- пише співачка.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *