У волинському селі освятили місце під будівництво храму

Де завтра на Волині не буде світла
10.10.2018
Назвали продукти, які скоро подорожчають
10.10.2018
Показати всі

У волинському селі освятили місце під будівництво храму

Чин заснування церкви Апостола і євангеліста Йоана Богослова й поставлення хреста в селі Тихотин Рожищанського деканату з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла здійснив канцлер єпархії протоієрей Микола Цап. Про це повідомляє прес-служба Волинської єпархії УПЦ КП

У проповіді душпастир наголосив, що така подія трапляється раз на декілька поколінь, коли ми є свідками освячення місця під спорудження нового храму. Ми встановлюємо православний хрест на знак того, що тут будуватиметься Божий дім. «До нього щонеділі та кожного свята будете приходити, ділитися своїми радощами чи й навіть сумом, просити в Бога благословіння на свої діла. Оскільки цього дня Церква вшановує пам’ять апостола і євангеліста Йоана Богослова, якого ще називають “апостолом любові”, то нехай ця велика любов передається всім жителям села, аби мали християнську любов між собою. Маємо надію, – сказав канцлер, – коли освячуватимемо новозбудований храм, який тут постане, то вже будемо молитися в єдиній Українській Помісній Церкві».

Він також заохотив допомагати зведенню святині, оскільки кожної Літургії возноситься молитва «за будівничих і жертводавців святого храму цього». Тобто якщо людини вже й немає серед живих, у Господньому домі завжди моляться за неї.

Із о. Миколою служили декан протоієрей Василь Шняк, намісник монастиря Успіння Пресвятої Богородиці в с. Сокіл ігумен Яків (Мільян), настоятель парафії Святого Духа в Рудці-Козинській протоієрей Микола Коновалов, який опікується Тихотином, інше місцеве духовенство.

За богослужінням молився, зокрема, сільський голова Володимир Уринюк, який започаткував цю добру справу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *