Український чемпіон-олімпієць відмовився від російського громадянства, квартири і 5 тисяч доларів зарплати

Показати всі

Український чемпіон-олімпієць відмовився від російського громадянства, квартири і 5 тисяч доларів зарплати

Український гімнаст, олімпійський чемпіон Олег Верняєв відмовив росіянам, коли ті пропонували йому громадянство. Про це повідомляє “Газета ua”.

“Перші пропонували азербайджанці, ще в Лондоні після 2012 року. Потім включилися росіяни. Усе по поличках розклали. П’ятірку зелені від регіону зарплата, інститут будь-який, квартира мені відразу, батькам працевлаштування. Ну, і плюс ще від Федерації зарплата.

Скільки заробляю в Україні? 1000 доларів, це при тому, що Олімпійський чемпіон. Це все, вище вже немає куди. Зарплата і олімпійська стипендія, яку ще має наш президент підтвердити”, – заявив Верняєв.

Також Верняєв висловився і з приводу дискваліфікації російських спортсменів:

“Чесно кажучи, я проти цих всіх дискваліфікацій Росії. Просто тупо політика. Тупо політика відіграє. У нас американці так сьорбають вітаміни, що аж страшно, і не приховують цього. Тренування закінчив – з сумки баночку дістав, закинув пігулку, запив. Ну, це ж типу все вітаміни”, – додав українець.

з 5 по 21 серпня 2016 року в Ріо-де-Жанейро проходила Олімпіада, на якій Верняєв показав найкращий результат серед всіх українських спортсменів. На рахунку гімнаста дві медалі – “золото” у вправах на брусах і “срібло” в індивідуальному багатоборстві.

Раніше Олег Верняєв призупинив кар’єру через травму.

Comments are closed.