Український журналіст на Lutsk Food Fest розповів, чим приваблива Волинь для іноземців

Показати всі

Український журналіст на Lutsk Food Fest розповів, чим приваблива Волинь для іноземців

Український журналіст, автор проекту «Ukrainer: Наша сила і наша єдність – у різнобарвності України» Богдан Логвиненко завітав на Lutsk Food Fest та розповів про свій проект і привабливість Волині для іноземців.

Проект «Ukrainer: Наша сила і наша єдність – у різнобарвності України» – волонтерський мультимедійний проект про цікаві історії різних регіонів України. Його головне завдання – це знайомство українців різних регіонів один з одним. Проект написаний українською мовою, але перекладається ще вісьмома мовами для того, щоб іноземці більше дізналися про Україну. Над проектом зараз працює понад 300 волонтерів, а розпочиналося все з п`ятьох партнерів. Про це та інше розповів автор проекту Богдан Логвиненко:

«Ми не робимо історії на замовлення. Ми намагаємся з кожного регіону обрати знакові історії. Перед кожною експедицією ми робили анкетування, кожен мешканець заповнив анкету і порадив когось із свого району або якусь локацію. На Волині в нас було 300-400 локацій і героїв, з яких ми мали вибрати 10-15, тому що за три тижні більше неможливо було зняти», – додав він.

Також, журналіст Богдан Логвиненко під час зустрічі з лучанами на фестивалі гастрономічної їжі Lutsk Food Fest розповів про історії Волині, які увійшли до проекту та про те, чим можна зацікавити іноземців.

«Ми знімали будинок вашого скульптура Голованя, в нас нещодавно вийшла історія про цей будинок з химерами, який насправді не з химерами. В нас була розповідь про Василя Рижука, який висаджує чорнобривці і соняшники над дорогою. Це надзвичайно цікава історія, тому що він викопує зі своєї грядки розсади і на «Жигулях» вивозить їх на трасу. Це як витвір мистецтва. Засаджено все чорнобривцями і соняшниками та надзвичайно гарно. Є історії про села, які вимирають. Є світлини озера Світязь. І ще є багато цікавих історій про Волинь», – поділився досягненнями автор проекту «Ukrainer» Богдан Логвиненко.

Андрій Мокійчук приїхав на фестиваль із Ківерців. Він вражений почутим і вже прагне об`їхати всі регіони України:

«Сьогодні ми почули про зворушливі історії України і Волині. Якби я був іноземцем, цей проект мене би зацікавив», – поділився враженнями від зустрічі Андрій Мокійчук.

   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *