Турійська громада провела першу сесію (ФОТО)

Показати всі

Турійська громада провела першу сесію (ФОТО)

Депутати Турійської селищної ради зібралися на першу сесію уже в об’єднаній громаді. Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Представники територіальної виборчої комісії розповіли, що до складу оновленої ради обрали 25 депутатів, а на одному із округів відбудуться довибори, адже кандидати в депутати вибороли однакову кількість голосів населення.

Серед оновленого складу ради – 10 жінок та 15 чоловіків, 20 депутатів мають повну вищу освіту. Серед депутатів немає обранців громади пенсійного віку, а наймолодшому депутату – лише 25 років. Один із чоловіків вчетверте обраний депутатом, а Олексію Безсмертному довірили очолити громаду, нині вже об’єднану, аж уп’яте.

Під час сесії присутнім урочисто вручили посвідчення депутатів об’єднаної територіальної громади. Голова Турійської ОТГ Олексій Безсмертний побажав депутатам хорошої роботи на благо об’єднаної територіальної громади. «Давайте станемо хорошою командою», – сказав він. Також Олексій Безсмертний присягнув на вірність громаді та Україні.

Директор Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Анатолій Пархом’юк зауважив, що нині – історичний момент, адже рада приступає до роботи із новими повноваженнями і обов’язками, а громада отримає прямі стосунки із державним бюджетом. Також експерт наголосив на відповідальності місцевої влади перед громадою.

«Основна нинішня політика – це економічний розвиток та праця для добробуту громадян», – зауважив Анатолій Пархом’юк. Під час сесії депутати обрали секретаря ради, визначилися іх складом виконавчого комітету ради і призначили трьох в.о. старост в об’єднаній територіальній громаді тощо.

 

 

 

Comments are closed.