Троє з шести нардепів-волинян проголосували за «упівський» закон

Показати всі

Троє з шести нардепів-волинян проголосували за «упівський» закон

Прийнято Закон  «Про внесення змін до Закону України  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо посилення соціального захисту учасників боротьби за незалежність України у XX столітті». За нього проголосували 236 народних обранців, у тому числі – троє з шести волинян. Про це «Волинська правда» дізналася з офіційного сайту ВР. 

Законом надано статус учасника бойових дій особам, які брали участь у всіх формах збройної боротьби за незалежність України у XX столітті у складі Української повстанської армії, Української повстанської армії отамана Тараса Боровця (Бульби) «Поліська Січ», Української народної революційної армії (УНРА), збройних підрозділів Організації українських націоналістів і відповідно до Закону України «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті» визнані борцями за незалежність України у XX столітті.

Проект Закону зареєстровано за №8519. «За» проголосували народні депутати-волиняни Ігор Гузь, Ірина Констанкевич  та Ігор Лапін.  Був відсутній Юрій Савчук. Не голосували Степан Івахів і Сергій Мартиняк.

Порядок надання статусу учасника бойових дій вказаним особам встановлюється Кабінетом Міністрів України.Відповідні зміни внесено до статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», пункт 16 якого викладено у новій редакції.

 

2 Comments

  1. Avatar Віктор сказав:

    Вже можна точно сказати, яким волинським олігархам не вдасться купити собі перемогу у виборчих округах.

  2. Avatar Віктор сказав:

    Таким чином, уже можна точно сказати, яким волинським олігархам не вдасться купити собі перемогу у виборчих округах.