Сьогодні – Міжнародний день сім’ї

Показати всі

Сьогодні – Міжнародний день сім’ї

15 травня святкують Міжнародний день сім’ї. Про це пише “Прямий”.

Іменини цього дня також мають Борис, Гліб, Давид, Іван, Зоя, Михайло, Роман.

Міжнародний день сім’ї встановила Генеральна Асамблея ООН 1993-го. Його відзначають щорічно 15 травня (резолюція A/RES/47/237 від 20 вересня 1993-го).

Заснували цей день, щоб звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім’ї – єдність всієї людської сім’ї, членом якої вона є, перебуває під загрозою.

Сім’я є одним із основних інститутів суспільства, першою сходинкою соціалізації людини. Вона розвивається та видозмінюється разом із навколишнім світом, по-своєму реагуючи на вимоги часу, відповідаючи на громадські потреби і сама формує їх.

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності та розвитку. Завдяки сім’ї міцніє та розвивається держава, зростає добробут народу.

У всі часи за ставленням держави, а також за станом сім’ї в суспільстві робили судження про розвиток країни. Це тому, що щасливий союз сім’ї та держави – необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян.

Із сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *