Супрун розповіла, хто краде гроші на ліки в смертельно хворих  

Показати всі

Супрун розповіла, хто краде гроші на ліки в смертельно хворих  

Одна  з найболючіших проблем України – в наявності «касти» істот, що «присмокталися» до «годівнички» з держбюджету. Так вважає Уляна Супрун, яка донедавна виконувала   обов’язки  міністра охорони здоров’я. Про це вона пише у виданні «НВ».

Cупрун  висловлюється щодо «поважних людей у потворній постсовєцькій дійсності, де права і свободи з’явились тільки на папері, а доступ до «рівних» можливостей отримали тільки ті, хто працював ліктями біля годівнички з грошима державного бюджету».  На її думку, це ті, «хто має владу і гроші: судді, головні лікарі, ректори університетів, місцеві чиновники і держслужбовці високого рангу. Їх об’єднує право приймати рішення, розпоряджатись державними грошима, впливати на тендери… Вони все що завгодно проміняють на ці гроші. На наші гроші. Бо не існує ніяких державних грошей. Є тільки гроші платників податків».

А відтак Уляна Супрун додає: «Вони готові брехати, щоби продовжувати красти гроші на ліки в смертельно хворих людей. Вони готові підривати національну безпеку та дискредитувати вакцинацію, щоби заробити політичні бонуси, що гарантуватимуть їм доступ до розпорядження нашими грошима. Вони готові мутити воду, бо не можуть жити в прозорій».

На її думку, «вільні і гідні люди – найстрашніша зброя для будь-якої закритої монополізованої системи. Адже не маючи централізованого керування, вони вибивають цеглинка за цеглинкою з оборонної стіни клептократів не лише в охороні здоров’я, а у всій системі. Зміни в охороні здоров’я зараз – найлюдяніші та найвідчутніші за всі часи незалежності і – без перебільшення – за останні 100 років. Вони загрожують не лише тим, хто крав гроші на ліки. Вони загрожують і тим, хто краде на будівництві доріг, на вивезенні та переробці сміття, на митниці, на оборонних замовленнях. Вони загрожують навіть Росії, де існування потворного режиму «червоної демократії» не можливо за умови вільної України. Адже свобода – більш заразна, ніж кір. І від свободи немає щеплень».

 

3 Comments

  1. Avatar Ніна сказав:

    Лише клептомани причина всіх бід? А сама гуманна медреформа вернула б людям не тільки здоров’я а й молодість… На кого розрахований цей словесний понос? Вам прийшлося захворіти хоча б на грип? Температура 39,2, лікар не приїзджає, самолікуванням займатися не рекомендують. Прийти в лікарню з такою температурою (щоб хоч легені послухати) вже проблема. Не кажучи про чергу на 2-3 години. А знищення амбулаторій, медзакладів на селі?

    • Avatar Сеергей сказав:

      температура 38,8 вызвал скорую-приехала через 6 минут. Если у кого-то врач долюоеб, это не значит, что у всех так! Медреформа проходит болезненно, отчасти потому, что говнюков много, которые ее тормозят! А Вы что сделали, что бы медобслуживание было достойным?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *