Студентів волинського коледжу навчали, як інвестувати у своє майбутнє

Показати всі

Студентів волинського коледжу навчали, як інвестувати у своє майбутнє

Що робити, аби отримати гарну освіту і мати можливість впевнено почувати себе у житті, а також як у студентські роки не «розтратити себе» на розваги та комп’ютерні ігри, а також як вберегтися від лиха алкоголізму чи наркоманії – про це студентам Волинського коледжу НУХТ розповів розробник автоматичних процесів компанії Modern Expo Олександр Астаф’єв. Лекція, яку він прочитав студентам ІІІ курсу спеціальності розробка програмного забезпечення відбулася за сприяння БФ «Переображення».

Олександр Астаф’єв наголосив, що для того, аби бути успішним варто «інвестувати у своє майбутнє» – читати, дізнаватися щось цікаве та корисне, зокрема і засвоювати ті знання, які є необхідними для майбутньої професії.

«Можна весь вільний час витрачати на комп’ютерні ігри та дискотеки, соцмережі та перегляд серіалів, або,чого вже зовсім не варто робити, – на алкоголь чи наркотики, але потім ви будете про це жаліти . А приділіть якійсь час вивченню іноземної мови, без якої завтра ви не будете потрібні на ринку праці, хіба що вибудете когось стригти чи просто стояти у верстата. Дізнайтесь щось потрібне для вашої майбутньої професії і, повірте ви не пожалкуєте. Повірте, ми зараз на нашому підприємстві не можемо знайти людину на вакансію програміста. Чому? Та нема людини із відповідною кваліфікацією», – розповів Олександр Астаф’єв.

Він також дав і практичні поради, зокрема, зауваживши, що для досягнення своєї мети слід, першою чергою, поставити перед собою конкретні цілі.

 

 

Comments are closed.