Стрілянина у Луцьку: двох підозрюваних залишили під вартою

Показати всі

Стрілянина у Луцьку: двох підозрюваних залишили під вартою

Луцький міськрайонний суд сьогодні, 19 квітня, задовольнив клопотання прокурора і залишив під вартою двох учаників смертельної стрілянини на авто мийці у Луцьку – Олександра Барташука та Михайла Ількуна. 

Термін тримання під вартою продовжили на 60 днів – до 17 червня без можливості внесення застави, – пише ІА ВолиньPost.

Захисники підозрюваних просили обрати запобіжний захід, не пов’язаний з триманням під вартою. Утім, суд вирішив задовольнити клопотання прокурора

Суддя Андрій Сівчук аргументував це тим, що чоловіків підозрюють у скоєнні важкого злочину. Крім того, обвинувачені проживають за межами Волинської області. Зараз же ще триває розслідування, в ході якого ще не допитані потерпілі та свідки, не досліджені письмові матеріали кримінального провадження. Тож з метою забезпечення належної поведінки обвинувачених суд вирішив залишити їх під вартою на 60 днів без можливості внесення застави.

Зауважимо, що двом іншим обвинуваченим – Тимуру Байрамову та Дмитру Нагайчуку – дали два роки умовно, тобто випустили на волю.

Барташуку ж і Ількуну замість убивства нині інкримінують “хуліганку”.

Нагадаємо, 5 листопада відбулася стрілянина на автомийці на вулиці Набережній у Луцьку.

У її результаті загинув лучанин, поранили кримінального авторитета Аслана та ще двох людей. Причетні до перестрілки втекли з території мийки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *