Старшокласників Волині запрошують на зимову школу бізнесу

Показати всі

Старшокласників Волині запрошують на зимову школу бізнесу

24-26 лютого на базі ЛНТУ відбудеться зимова бізнес-школа для старшокласників. Про це представникам ОТГ Волині під час семінару «Створення культурно-освітньо-наукового простору в ОТГ Волині» розповіла декан факультету бізнесу ЛНТУ Надія Хвищун.

В ході відповідних тренінгів, зустрічі зі студрадою та екскурсій на підприємства Луцька учні 10-11 класів зможуть ознайомитися і такими спеціальностями як підприємництво, облік і оподаткування, фінанси та банківська справа, менеджмент, маркетинг, міжнародні економічні відносини, торгівля та біржова діяльність, та власне економіка.

Під час екскурсій на підприємства, старшокласники матимуть можливість ознайомитися із, власне, професійною діяльністю відповідних фахівців.

«Велика  частина студентів, на жаль, обирають фах навчання за принципами – «мама сказали», «старші друзі там навчаються», і врешті, до прикладу с – «це круто, бо ж це менеджмент». А це неправильний підхід. Таким чином. В ході проведення таких  бізнес-шкіл молода людина може як ознайомитися із цими професіями, відчути чи «лежить душа» до такої діяльності, так і вирішити, чи потрібна їм саме економічна освіта», – зауважила Надія Хвищун.

Вона також попросила присутніх представників ОТГ максимально донести до своїх громад, особливо вчителів та школярів цю інформацію. «Хотілося, щоби максимально сільські діти могли прибути до нашої бізнес-школи, оскільки вони, на відміну від міських школярів, не мають  можливості часто відвідувати подібні заходи», – підкреслила Надія Хвищун.

Comments are closed.