Стали відомі деталі трагедії на підприємстві у Луцьку, де чоловікові відірвало руку

Показати всі

Стали відомі деталі трагедії на підприємстві у Луцьку, де чоловікові відірвало руку

На підприємствах Волинської області протягом минулого року смертельні травми отримало 10 працівникі. Про один з таких нещасних випадків, який стався на підприємстві у Луцьку, інформує Управління держпраці у Волинській області.

Так, нещасний випадок стався у травні минулого року з електромонтером ТОВ «Євровуд Україна». Наслідок цього випадку – травматична ампутація руки на рівні верхньої третини плеча.

Члени комісії відібрали пояснення в осіб, причетних до нещасного випадку, та оглянули місце його настання і дійшли висновку, що потерпілий під час видалення обрізка деревини, другою рукою випадково ввімкнув конвеєр, внаслідок чого йому відірвало руку.

Відповідно висновку експертизи ДП «Волинський ЕТЦ» технічний стан ланцюгового конвеєра не відповідав вимогам про охорону праці. Зокрема, були виявлені такі порушення: відсутня документація на електрообладнання транспортера ланцюгового для подачі тирси в сушку; на центральному пульті управління і пості кнопочному чіткі позначення дій біля кнопок відсутні; центральний пульт управління знаходиться поза зоною видимості транспортера, а запуск транспортера можливий з обох місць; кришки чотирьох люків обслуговування транспортера не обладнані кінцевими вимикачами, які при їх відкриванні блокували б подачу напруги на електропривід транспортера; рама ланцюгового конвеєра не пофарбована сигнальними кольорами та не нанесені знаки безпеки.

Отож, технічна причина – незадовільний технічний стан засобів виробництва, організаційна – відсутність, або неякісне проведення інструктажу та невиконання посадових обов’язків, і психофізіологічна – особиста необережність працівника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *