СПЕЦОПЕРАЦІЯ «ВІТЕРЕЦЬ З ОРДЛО»

Показати всі

СПЕЦОПЕРАЦІЯ «ВІТЕРЕЦЬ З ОРДЛО»

Все-таки вміють наші спецслужби іноді побалувати геніальними спецопераціями.

Тут і інформаційний і військовий аспекти та ще доля.

Командир жіночого танкового екіпажу ЛДНР Світлана Дрюк (позівній “Вітерець”, заступник командира полку) перейшла на сторону України і готова давати свідчення в Гаазі.

Однією з умов її переходу була переправлення на підконтрольну Україні територію її дітей. З цим завданням наші спецслужби успішно впоралися і тепер вони разом з матір’ю.

Пікантність цій історії додає те, що Світлана стала символом жінок, які пішли в ополчення Новоросії боротися з Україною. І вона стала прототипом головної героїні першого російського повнометражного пропагандистського фільму “Ополченочка”, прем’єру якого запланували на 9 травня 2019 року. Тепер запланована пропаганда на базі цього фільму піде вже не з таким розмахом…
Також важливою деталлю є те, що “Вітерець” перейшла на сторону Києва після того, як хтось підірвав відразу вісім танків Т-72б3 (модернізованих під Т-90) проросійських бойовиків.

Важливо, що вона вивезла з ОРДЛО “докази злочинів росіян і їхніх намірів подальшого вторгнення на українську територію”.

До речі ця історія може захистити нашу країну (на якийсь час) від швидкого вторгнення зі сторони Росії.

Тепер важливим завданням для наших спецслужб є безпека Світлани та її сім’ї.

Та зрозуміти що йде реальна війна, росіяни готуються, і треба на різних рівнях бути готовими – як до військових так і до пропагандистських атак.

P.S.: Вікіпедія (сторінка фільму “Ополченочка”) пише:

“Інцидент з прототипом. 3 березня 2019 року стало відомо, що прототип головної героїні фільму Світлана Дрюк, яку вважали “народним героєм Новоросії”, перейшла на бік України”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *