Священик з Луцька став главою Вселенського патріархату в Києві

Показати всі

Священик з Луцька став главою Вселенського патріархату в Києві

Священик з Луцька архімандрит Михаїл Аніщенко, який служив у храмі Всіх Святих землі Волинської, став Главою ставропігії Константинопольського патріархату в Києві. Про це пише “Перший”.

Рішення про обрання главою відновленої київської ставропігії  прийняли за  підсумками засідання Синоду Константинопольської Церкви.

Священик Віктор Мартиненко розповів, що Михаїл служив у Луцьку в Храмі Всіх Святих землі Волинської.

«Це наш земляк з Луцька. Недавно тільки сповістили, що його  назначили очільником ставропігії Вселенської патріархії у Києві. Ставропігія – це свого роду  посольство, представництво Вселенського патріархату  і він назначений настоятелем цієї структури», – повідомив священик.

Останніх 10 років , як зазначає Віктор Мартиненко,   архімандрит Михаїл навчався у Греції і потім звершував служіння настоятелем  храму  Аліпія Стовпника Константинопольського патріархату в Анталії. .

2 Comments

  1. Avatar Киев сказав:

    Так мы просили только томас, а не экзархат Стамбула в Украине. Порошенко нас предал, запустив в Украину турок, блин привёз какой то недотомасом, который ни одна церковь не признает и за это продал страну в турецкое рабство. Порошенко надо судить за измену Родине!

  2. Avatar Володимир сказав:

    А що це кацапський членосос тут пургу гонить своїм коментом, хоча б ватник підписався а то типу КИЕВ- а сам сидить в кацапстані напевно і маструбує на ікону путлера.
    Тихоч би погуглив для цікавості яка їєрархія в православній цкркві.
    А ще тобі розповім тобі таку річ що у піст Києвопечерська лавра за місяць для ларьків з хот догами вибирала з Н.Волинського м”ясокомбіната 1500кг сосисок для хот догів, КПМП на території лаври успішно торгує хот догами і наживається на прихожанах при цьому несплачуючи ніяких податків. так що сходи до них хай тобі як диванному борцю заМП і дадуть хотдог нахаляву. а ще краще пиши Гундяєву в лічку і жалуйся на свою убогість