Савченко розкритикував волинського посадовця через аварійний міст (ФОТО)

Показати всі

Савченко розкритикував волинського посадовця через аварійний міст (ФОТО)

Голову Волинської обласної адміністрації Олександра Савченка під час огляду мосту через річку Луга у Локачах вразили «масштаби» проблеми – її давно міг би вирішити селищний голова Богдан Іус. Про це пише «ВолиньPost».

13 вересня Савченко їздив у Локачинський район із робочою поїздкою. У Локачах йому показали аварійний міст, який з’єднує береги річки Луга.

Його будували ще у 1950 році, однак від того часу міст «безгосподарний», тобто не перебуває на балансі жодної зі структур.

«Оскільки це річка, а землі мають відноситися до державної форми власності, тому, на мою думку, було б доцільно, щоб його взяли на баланс ті структури, як на фаховому рівні могли б це питання вирішити. Однак, як орган місцевого самоврядування ми не будемо стояти осторонь питання, а будемо максимально «включатися», щоб питання вирішити», – зауважив Іус. За словами посадовця, йому надали довідку з ОДА щодо можливих шляхів вирішення, один із яких – після рішення ради взяти міст на баланс селища. Тоді була б змога замовити проектно-кошторисну документацію та відремонтувати міст. Однак це питання треба вивчити, адже річка – водний ресурс, а земля поблизу – державної власності. Тож, на думку Іуса, провідну роль тут мали б відіграти відповідні державні структури.

«На мою думку, тут потрібний великий фінансовий ресурс. А це питання треба вирішувати якісно, бо якщо робити як-небудь, як поточний ремонт – це, можливо, ми могли б зробити і самі», – мовив посадовець.

Натомість голова ОДА висловив незадоволення таким підходом місцевої влади до вирішення проблеми.

«Мене привезли на об’єкт, який, напевне, можна відремонтувати тисяч за 15-20… Це наскільки треба в себе не вірити, щоб вести голову адміністрації на об’єкт, в якого вартість робіт така маленька? Невже мені немає чого робити? На жаль, така проблема існує»,- мовив Савченко. Також він зауважив, що Локачинський район – один із найбідніших районів, і сьогодні, він, можливо, частково побачив причину.

«Наскільки безініціативні та безпомічні люди. Голова селищної ради тут з 2006 року – це 12 років, і за стільки часу він так і не зрозумів, що тут можна зробити. Так, тує є маленька юридична проблема – цей міст безгосподарний, він нічий, і ніхто не знає, хто ним має займатися. Видно, що зробити це доведеться мені», – сказав Савченко, Відтак, він пообіцяв швидко прийняти рішення і зробити так, аби міст відремонтували.

Comments are closed.