Рідні не приїжджали: розповіли, як помер найжорстокіший маньяк України

Показати всі

Рідні не приїжджали: розповіли, як помер найжорстокіший маньяк України

У середу, 7 листопада, на Житомирщині поховали “пологівського маніяка” – довічно ув’язненого серйного вбивцю Сергія Ткача. Про це пише “Газета.ua”.

За тілом засудженого ніхто з його родичів або близьких не приїхав. А перебування дружини ув’язненого невідоме. Про це розповів начальник Житомирського установи виконання покарань №8 Костянтин Шедловский.

“О 15.00, коли йому стало погано, ми викликали швидку. У нього був дуже низький тиск, швидка його не забрала. А о 19:00 він вже помер. Констатували біологічну смерть”, – розповів Шедловський.

За його словами, це сталось 4 листопада. Начальник в’язниці зазначив, що Ткач завжди був спокійним і ніяких порушень за час ув’язнення не скоював.

“Ніяких інцидентів з ним не було. В камері вони були вдвох. Він спокійний, і взагалі, за його відсидку у мене не було ніяких нарікань. Нормально сидів, ніяких порушень не здійснював, претензій у мене, як у начальника, до нього немає” , – розповів він.

За словами Костянтина Шедловского, співробітники Державної пенітенціарної служби намагалися зв’язатися з дружиною Сергія Ткача, але безрезультатно.

“Раніше дружина приїжджала. Але зараз ми не знаємо, де вона перебуває. Вона тимчасово проживала в Житомирській області. Ми дали повідомлення”, – розповів Шедловський.

Він додав, що Ткача поховали “своїми силами”.

“Наскільки я знаю, він скаржився на серце, скаржився на задишку. Там вже багато років відсидки. А йому 60 з гаком років, та й молода дружина, і народження дитини, – це не просто так. Це ж треба було трудиться, а сердце слабке вже “, – розповів Шедловский.

Comments are closed.