Росія спробує «розібратися» з Україною після 15 липня, – Леонід Кравчук

Показати всі

Росія спробує «розібратися» з Україною після 15 липня, – Леонід Кравчук

Перший  всенародно обраний  Президент України Леонід Кравчук заявив, що у липні главі Кремля Володимиру Путіну доведеться  «якось закінчувати» з агресією на сході України. Про це йдеться на сайті  «Обозревателя».

Кравчук переконаний, що «до чемпіонату Путін не буде починати або розширювати агресивні дії. Це зрозуміло: коли країна стає місцем, куди з’їжджаються люди з усього світу, і вона при цьому веде війну проти іншої країни, хто туди поїде?» За  його словами, після турніру перед Путіним «постане питання: треба якось із цим закінчувати».

Водночас перший Президент  висловив переконання, що  «Україна не дасть йому перетворити Донбас на заморожену точку. І світ не дасть. Якщо так піде далі, то санкції можуть не просто розширитися, а набути більш жорсткого характеру. Ідеться про фінансові санкції. Наприклад, заборона на участь Росії в міжнародних розрахунках за допомогою банківської міжнародної системи. І таке можливо».

Відтак Кравчук зазначає, що Донбас «не може залишатися тліючою загрозою, яка в будь-який момент може перетворитися на полум’я.Цього не захоче, перш за все, Україна, цього не захоче Європа, цього не захочуть Сполучені Штати Америки та інші великі країни світу».

При цьому  він зізнається,  що не може передбачити, як Путін поведеться на Донбасі. «Те, що він лякає світ якоюсь ракетою, яка може вічно літати навколо землі, – у багатьох це вже викликає іронію. Але ж він лякає. Тому, як він буде діяти далі, чи піде він по шляху розуму і гуманізму або по шляху КДБ, я не знаю», – резюмував перший Президент України Леонід Кравчук.

«ВП» нагадує, що чемпіонат світу з футболу пройде в Росії з 14 червня до 15 липня 2018 року. Вчора  Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей заявила, що ця її країна може бойкотувати ЧС-2018 з футболу (у відповідь на отруєння екс-полковника російського ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії в англійському Солсбері). До цього її такозакликали міністрзакордонних справ Боріс Джонсон та голова оборонного відомства ГевінВілльямсон.

 

Comments are closed.