Росія розмістила на кордоні з Україною ракети з ядерними боєголовками

Показати всі

Росія розмістила на кордоні з Україною ракети з ядерними боєголовками

До кордону з Україною РФ  підтягнула  чотири армії. Про це у виданні «Апостроф»  написав екс-заступник начальника  Генштабу ЗСУ генерал-лейтенант Ігор Романенко. Він переконаний, що після анексії Криму Путін готовий  застосувати тактичну ядерну зброю.

«Якщо взяти сектор безпеки, то росіянам, звичайно ж, простіше. У нас у ЗСУ є чотири оперативних командування, а росіяни зосередили чотири армії. І порівняйте військовий потенціал нашого оперативного командування і їхніх армій. Вони тільки на нашому кордоні зосередили чотири ракетні бригади «Іскандерів» з ядерними боєголовками. І Путін після анексії Криму сказав, що вони були готові застосувати тактичну ядерну зброю», –  зазначає Романенко.

За його підрахунками, щоб з нами широкомасштабно воювати, росіянам потрібно мати  угруповання в 240 тисяч людей.  Генерал нагадує, що ще «позаминулого року вони створили угруповання на 250 тисяч людей».

На думку Романенка, «єдине, що стримує Путіна – це великі втрати, несумісні з його нібито виграшами. Путін же вже 18 років у себе царює, а тепер йому треба увійти в історію не тільки завойовником земель, а й миротворцем. До того ж у нього є амбіції стати одним зі світових визнаних лідерів. До Обами він же чотири рази просився, бігав за ним з тарілкою в Австралії. Щоб змінити ситуацію, Путін затіяв війну в Сирії: щоб знову увійти в світову владу і отримати доступ до нафти і газу в регіоні. І він домігся цього військовим способом».

 

Comments are closed.