На луцькому ярмарку в спеку торгують м’ясом і молоком
13.06.2018
Помешкання лучанина затопило фекаліями
13.06.2018
Показати всі

Розповіли про наслідки отруєння бджіл на Волині

Директор департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Юрій Горбенко, у середу, 13 червня, під час оперативної наради голови Волинської облдержадміністрації Олександра Савченка, розповів про наслідки мору бджіл в Турійському районі.

«24 травня до голови ОДА зверну 17 пасічників з Турійського району і поскаржились на мор бджіл внаслідок неналежного внесення добрив ТзОВ ім. Лесі Українки. Робоча група провела 5 засідань і провела обстеження пасік та зробили відбір бджіл та рослин, які передали в лабораторії», – сказав Горбенко.В Одеській лабораторії, куди передали відібрані рослини та бджіл підтвердили залишкову кількість пестицидів.

«Фермери допустили явні порушення обробітку посівів», – додав директор департаменту агропромислового розвитку. Разом з тим, Юрій Горбенко запевнив, що в меді пестицидів не виявили Фермери, дії яких спричинили масовий мор бджіл вже виплачують постраждалим бджолярам компенсації.

Так, станом на 10 годину 13 червня, із 10 пасічниками провели розрахунок за компенсацію втрат, а чотири пасічники заявили, що будуть вирішувати питання через суд.

Голова Волинської ОДА зазначив, що візьме під контроль це питання та зауважив, постраждалим бджолярам потрібно юридично допомогти в суді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *