Райцентр просить Волиньраду «скинутися» на підведення електромереж

В яких волинських містах цьогоріч побільшало населення
21.11.2017
Митрополит Михаїл: «Наша Церква ставить за мету спасіння душі, а не канонічне визнання Київського Патріархату»
21.11.2017
Показати всі

Райцентр просить Волиньраду «скинутися» на підведення електромереж

Селище Любешів просить виділити з обласної скарбниці гроші на будівництво зовнішніх електричних мереж для електропостачання нового житлового кварталу. Про це йшлося сьогодні, 21 листопада, під час засідання комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства.

Відповідне звернення на розгляд комісії надіслав депутат Микола Бущук. Відомо, що на будівництво зовнішніх електричних мереж для електропостачання житлового кварталу у Любешові необхідно приблизно 800 тисяч гривень. Селищна ж рада знайшла 75% грошей, просять додати ще 183 тисячі з обласної скарбниці.

Виділення грошей для селища на ці потреби викликало дискусію у депутатів. Зокрема, голова комісії Юрій Цейко зауважив, що у випадку виділення грошей для Любешова, обласна рада може отримати тисячі таких звернень.

Зрештою, депутати вирішили рекомендували бюджетній комісії розглянути кошти та при наявності коштів передбачити співфінансування підведення електромереж до нового кварталу у селищі Любешів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *