«Прокуратура – окремо, футбол – окремо», – Ярослав Голинський про намір очолити Федерацію футболу Волині

Війна за красу біля будинків: луцькі муніципали хотіли знести «непотріб»
06.12.2017
Як у Луцьку обиратимуть «Міс університету 2017»
06.12.2017
Показати всі

«Прокуратура – окремо, футбол – окремо», – Ярослав Голинський про намір очолити Федерацію футболу Волині

7 грудня в області відбудуться вибори голови та керівного складу Федерації футболу Волині. Серед кандидатів на посаду очільника футбольної організації – заступник прокурора Волині Ярослав Голинський.

Звісно, це не могло пройти повз увагу громадськості. Від опонентів кандидата прозвучали навіть заяви про тиск прокуратури на учасників виборів. «Волинська правда» поцікавилася у самого пана Ярослава, чим змотивоване його рішення взяти участь у виборах і чи нема в цьому підтексту чи корупційної складової.

«Мою кандидатуру на участь у виборах голови Федерації футболу Волині у жовтні висунули Маневицька та Камінь-Каширська районні федерації футболу. Напевно, люди, з якими я знайомий, побачили в мені потенціал очолити обласну федерацію. Запропонували, і я погодився, – сказав Голинський. – При цьому у мене нема жодних нечесних намірів. І прокуратура, щоби не казали мої опоненти, не чинить жодного тиску на учасників виборів та не має жодного інтересу в них. Прокуратура – окремо. Футбол – окремо».

 

1 Comment

  1. […] Серед кандидатів на посаду очільника футбольної організації – заступник прокурора Волині Ярослав Голинський, — пише Волинська правда. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *