Президент і Прем’єр cтали головними конкурентами?

Показати всі

Президент і Прем’єр cтали головними конкурентами?

У владі – конфлікт між двома провідними гравцями. Про  це пише у  Facebook  політолог і журналіст Юрій Бутусов. Він зазначає, що «тріщина між  Президентом і Прем’єр-міністром зростає щодня».

«Гострий конфлікт у владі між Президентом Петром Порошенком і Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом поступово перетворює їх на головних опонентів і конкурентів», – зазначає Юрій Бутусов. А відтак нагадує, що «рік тому, 23 травня 2017 року, міністр аграрної політики Тарас Кутовий подав у відставку. Відтоді нового міністра не призначили.Порошенко вирішив підсилити свою команду на виборах і запропонував призначити на посаду міністра аграрної політики відомого бізнесмена Алекса Ліссітсу».

Однак, підкреслює Бутусов, «Гройсман наразі до команди Президента вже не входить, і тріщина між Президентом і прем’єр-міністром зростає щодня. Виконувачем обов’язків міністра є перший заступник міністра Максим Мартинюк. А це людина Гройсмана. І передавати контроль над міністерством під приводом виборів і підігравати Президентові Прем’єр не планує».

Тому, резюмує  аналітик, призначення Ліссітси переносять на невизначений термін, і взагалі питання – чи відбудеться це до виборів.

Comments are closed.