Порошенко про звинувачення прокурора Кулика: «отримав наказ» від Коломойського (ВІДЕО)

Показати всі

Порошенко про звинувачення прокурора Кулика: «отримав наказ» від Коломойського (ВІДЕО)

Президент України Петро Порошенко заявив, що заступник глави департаменту міжнародно-правового співробітництва ГПУ Костянтин Кулик “отримав наказ” від олігарха Ігоря Коломойського звинуватити його у втручанні у “справу Курченка”. Про це Порошенко заявив в ефірі телеканалу “1+1”, – пише “Українська правда”.

“Справа у розслідування “справи Курченка”, на яке посилається пан Кулик, ведеться дуже багато років. Ніяких рішень, ніяких розмов, тепер я вже знаю про це напевно, щодо підозр даними особам, про які він говорить, не було. Ви називали сьогодні Ложкіна, Філатова і Гонтареву“, – сказав глава держави.

“Ще місяць тому у пана Кулика ще не було ніяких думок з цього приводу. Аж до того, як він вирішив поїхати до Ізраїлю. Я не чіпаю легенду, яка була у зв’язку з цією поїздкою. Але ми маємо обґрунтовану інформацію, що пан Кулик під час своєї поїздки в Ізраїль зустрічався з оточенням власника цього каналу пана Коломойського.

І саме від нього пан Кулик отримав цей наказ. І саме там він прийняв рішення зрадити присязі і зрадити закону”, – підкреслив він.

За його словами, Кулик після повернення в Київ літав до Відня, де зустрівся з юристом Коломойського.

“Там йому написали текст. І підготовлений групою прокурорів текст підозри прийняв рішення внести”, – додав Порошенко.

Сам Кулик заявив, що під час засідань в Адміністрації президента, на яких він був присутній, Порошенко особисто впливав на хід “справи Курченка”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *