Показати всі

Порошенко не прийде на стадіон 19 квітня

Президент України Петро Порошенко заявив, що готовий прийти на дебати з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським на НСК Олімпійський будь-коли, окрім 20:00 п’ятниці, 19 квітня. Про це пише “Газета”.

“Я готовий на будь-яку дату, яка співпадає з законодавством України. Єдина дата, яка неможлива, – це є 19-те число. Бо 19-го о 20-й годині обидва кандидати зобов’язані… бути на дебатах в студії Суспільного мовлення, і безкоштовно має бути розданий сигнал для всіх телеканалів України та світу, які захочуть це взяти”, – заявив Порошенко в ефірі телеканалу “Україна”.

Порошенко пояснив, що запросив Зеленського на стадіон 14 квітня, оскільки це остання неділя перед виборам. “Решту доведеться проводити у робочий день”, – зазначив він.

Команда Зеленського не підтвердила і не відмовилася від пропозиції дебатів 14 квітня. Тому, за його словами, йому не зрозуміло, чому шоумен сьогодні не прийшов на стадіон.

2 Comments

  1. Avatar Ольга сказав:

    Мы оба были, ты у аптеки, а я в кино искала вас, так значит завтра на том же месте в тот же час. По моему так выглядит их желание встретиться на дебатах.

  2. Avatar Микола сказав:

    Стидно,гірше дітей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *