Порошенко – злодійкуватий, нещирий, але з досвідом, Зеленський – харизматичний, але хамовитий і боязкуватий. Вам який більше подобається?

Показати всі

Порошенко – злодійкуватий, нещирий, але з досвідом, Зеленський – харизматичний, але хамовитий і боязкуватий. Вам який більше подобається?

10 “чому” я радий вчорашній історії на “плюсах”.

По-перше, ну хоч якийсь очний контакт відбувся у цих двох. Хоча який очний – Зеленський же у формат відео переходити не захотів. Добре, аудіоконтакт.

По-друге, стало зрозуміло, що хамство у розмові із журналістом кілька місяців тому для Зеленського – не прикра накладка. Він зараз із людьми спілкується, яка вже тут прикрість?

По-третє, з’явилася можливість порівняти за рівнем хамства двох кандидатів. (Петро Олексійович теж не дитина у цих питаннях, згадати хоча б його прес-конференції). І поки Зеленський мене лякає більше. У нього хамство гопницьке, із запасом – і в перспективі може дійти до рукоприкладства. Тут він схожий на Ігоря Валерійовича. І потім, хто у нас із великим відривом лідирує в перегонах? То за кого мені більше непокоїтися?

По-четверте (раз уже ми про відрив) – на суто глядацький погляд, я радий, що цей раунд Порошенко виграв вчисту. А то публіка заскучала: претендент клінчує, чинний чемпіон махає в повітрі кулаками і біситься. “Таке собі”.

По-п’яте, прихід Порошенка гарно висвітив склад лавки в студії. Це був просто тріумф “неупередженості” й журналістських стандартів. Юні журналісти нехай на прикладі “плюсів” і “Прямого” дивляться, як не треба.

По-шосте, почитайте довгий опус накрученого Коломойським шефа “плюсів” Ткаченка. Там є чудові оберти.

Згадалися “Брати Гадюкіни”:
“Тепер живу я зовсім непогано,
Хіба із дупи часто ллється кров…”.

По-сьоме, вимоги дебатів тепер поновляться з новою силою. Хоча я і розумію, що ймовірність згоди Зе знизилася в рази.

По-восьме, цей ефір скрасив мені залишок вечора. Утому як рукою зняло.

По-дев’яте, мене розчулюють ці скептичні репліки шанованих мною людей про масову істерію, стадний інстинкт тощо. Панове, народ істерив дуже по-різному, кожен по-своєму, і чому ж не біснуватися? Це ж, зокрема, і шоу, а на шоу – так, біснуються. Simple, друзі мої. Отже, заховайте на полицю свій іронічний прищур тонких індивідуалістів, які пруться проти вітру. Нас таких багато.

А так усе, як і раніше: Порошенко – злодійкуватий, нещирий, але з досвідом і яйцями, Зеленський – харизматичний, але хамовитий, боязкий, демагог і контролювати себе не вміє. Вам який більше до вподоби?

Ну, і по-десяте. Чудова похмура погода сьогодні!

Джерело: “Гордон”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *