Популярний артист з Луцька випустив кліп про 10 років кар’єри (ВІДЕО)

Показати всі

Популярний артист з Луцька випустив кліп про 10 років кар’єри (ВІДЕО)

Український співак MONATIK презентував титульний сингл стадіонного шоу “LOVE IT ритм” і кліп до нього, який співак вважає головним у своїй кар’єрі. Про це пише obozrevatel.

“Відео робота “LOVE IT ритм”— це історія мого шляху за десять років життя в Києві, з першого кроку до сьогоднішнього дня. Я, часом, себе дійсно відчував, як інопланетянин (герой на перших секундах кліпу), який тільки переїхав до столиці . Занадто відрізнялася ця планета від мого звичного життя “, — розповів MONATIK в коментарі прес-службі.

При створенні кліпу режисер і вся команда надихнулися низкою голлівудських екранізацій 50-х років: “Співаючі під дощем”, “Кумедна мордашка” і багато інших. Режисерською групою було розроблено 53 образи. У команді працювали 5 швачок, 3 асистента. Тільки тканин на костюми пішло 208 м.

“Основна ідея і головна думка нашої нової відео-роботи”LOVE IT ритм” йде, безумовно, від пісні. Кожен може зловити свій ритм так, як тільки він його може відчути, і зробити це там, де йому це заманеться. Обожнюю екранізувати те, про що співається. Саме тому ми постаралися візуалізувати героїв, про яких написані рядки”, – розповіла режисер кліпу Таню Муінне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *