Повідомили, чому не будують каналізацію у Світязі

Показати всі

Повідомили, чому не будують каналізацію у Світязі

Будівництво каналізаційної системи на Шацьких озерах знову не розпочате і є великий ризик втому, що сільська рада не використає кошти з державного бюджету, що були вже не вперше передбачені на ці потреби.

Про це стало відомо сьогодні, 14 листопада, під час наради з питань соціально-економічного розвитку краю у голови Волинської обласної державної адміністрації.

На будівництво мереж та споруд господарсько-побутової каналізації села Світязь Шацького району на Волині з державного фонду охорони навколишнього природного середовища цього року виділили 4 млн 476 тисяч грн. Проте, будівництво каналізаційних мереж не розпочалося через те, що тендер не відбувся, оскільки пропозиції потенційних виконавців робіт не відповідали умовам документації.

Таке пояснення озвучив Микола Жарунін юристконсул Світязької сільської ради, голова тендерного комітету. «За ініціативи сільради відбувся аукціон серед потенційних забудовників, де було визначено два переможця: ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОРПОРАЦІЯ «ІНТЕРСІТІ» та ТОВ «УКР-ПРОМ-МОНТАЖ». Проте, ці два учасника були дискваліфіковані», – зазначив юрист. Як запевнив голова Світязької сільської ради, буде оголошено повторний тендер.

«Це дивна історія, – зазначив заступник голови ОДА Сергій Кошарук. – Навряд чи з державної казни нам ще будуть давати такі гроші. Якщо у керівництва сільської ради немає здатності працювати з підрядниками, то тут треба розібратись, бо це вже не вперше таке робиться. Дай зараз Ковелю такі кошти, то вони привели б 20 таких забудовників».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *