Парубій розповів, що буде з українським урядом після виборів

Показати всі

Парубій розповів, що буде з українським урядом після виборів

Уряд України працюватиме над програмами підвищення соціальних стандартів і розвитку економіки незалежно від того, хто здобуде перемогу на виборах. Про це пише Газета.

“Парламент і уряд продовжить працювати до кінця жовтня. У нас є чітко розроблений план розвитку економіки і підвищення соціальних стандартів для українців. І ми будемо над цією програмою працювати, незалежно від того, як відбудуться президентські вибори. Ніхто не зможе перешкодити парламенту провести цей пакет реформ”, — заявив спікер Верховної Ради України Андрій Парубій в інтерв’ю телеканалу “Україна”.

Також Парубій розповів, якими, на його думку, будуть відносини уряду з майбутнім президентом України.

“Я знаю та розумію, якою буде співпраця з президентом, якщо буде обрано Петра Порошенка. І також я не знаю, якою вона буде, якщо переможе Володимир Зеленський. Усе, що мені відомо, – це те, що він має секретний план щодо парламенту. Я не розумію, чому він секретний. Я вже не кажу про те, що його літературний герой закінчив один із фільмів розстрілом парламенту. Не розумію, звідки такий імпульс? У нас уже були люди, які приходили з гранатами. І було доведено, що сценарій зайшов з іншої країни — із Росії. Тому для мене великий знак питання, якою буде співпраця з людиною, яка бачить відносини з парламентом таким чином, не як у цивілізованих країнах”, — розповів Парубій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *