«Оплата частинами»: де у Луцьку купити меблі та будматеріали в кредит

На Волині зіткнулися два мотоцикли, є загиблі
11.10.2017
Повідомили, скільки коштів виділили військовим Володимира-Волинського
11.10.2017
Показати всі

«Оплата частинами»: де у Луцьку купити меблі та будматеріали в кредит

Речі, про які ви тільки мріяли, стають доступнішими з ПриватБанком. Завдяки сервісу “Оплата частинами” бажані покупки можна здійснити без стресу для гаманця. Про це повідомляє 

Із початком перших холодів у лексиконі людей все частіше з’являється словосполучення “осіння депресія”. А найкращий спосіб здолати сезонну хандру – наважитися на кардинальні зміни, скажімо, інтер’єру: додати яскравих кольорів на стіни та м’яких подушок на дивани.

У випадку ж, коли доходи не встигають за бажаннями, допоможе ПриватБанк. Якщо ви запланували ремонт, придбати усі будівельні матеріали та оздоби можна за допомогою сервісу “Оплата частинами” у межах встановленого ліміту. Клієнт здійснює покупку, виплачуючи вартість рівними частинами протягом кількох місяців. Якщо ж оплата відбуватиметься із власних коштів на картці “Універсальна”, то комісія не нараховуватиметься.

У Луцьку будівельні матеріали за допомогою “Оплати частинами” можна придбати у таких магазинах:

А нові меблі частинами можна придбати у магазинах:

Дізнатись свій ліміт по «Оплаті частинами» можна в Приват24 або відправивши SMS з текстом chast на номер 10060. Окрім того, за роз’ясненнями та консультаціями можна звернуться до будь-якого відділення ПриватБанку на Волині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *