Одна з фракцій у ВР може зупинити розпуск парламенту

Показати всі

Одна з фракцій у ВР може зупинити розпуск парламенту

Парламентська фракція “Народний фронт” планує провести засідання, на якому депутати розглянуть питання виходу з коаліції Верховної Ради, повідомило “Інтерфакс-Україна” джерело.

“Ще не обговорювали, але будемо”, – сказав співрозмовник агентства.

Він зазначив, що засідання, на якому депутати обговорять вихід із коаліції, відбудеться 17 травня.

Інше джерело “Інтерфакс-Україна” повідомило сьогодні, що найближчим часом у Верховній Раді України можуть оголосити про відсутність керівної коаліції і тим самим створять “запобіжник” від розпуску Ради. Згідно із законодавством, після оголошення про відсутність коаліції фракції можуть протягом 30 днів домовитися про створення нової. Президент має право оголосити про розпуск парламенту і призначити дострокові вибори в разі, якщо її не буде створено.

Коаліцію депутатських фракцій “Європейська Україна” було створено 27 листопада 2014 року. Тоді до неї увійшли фракції Блоку Петра Порошенка, “Народного фронту”, “Самопомочі”, Радикальної партії та “Батьківщини”. У її складі було 302 депутати. Пізніше “Самопоміч”, Радикальна партія і “Батьківщина” заявили про вихід із коаліції.

1 Comment

  1. Avatar лучанин сказав:

    Якщо самопоміч,радикалми і батьківщина вже давно заявили про вихід з коаліції,то її давно вже нема.І ВР давно вже повинна бути іншою,а не ці долбойоби,які не працюють,а вносять розбрат в народ.Так що нічого не мішає новообраному президенту розпустити цю ВР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *